neuwertiges Fahrzeug mit Top- Ausstattung, moderner und kompakter SUV mit Allrad, wunderschöne Farbkombination
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'220 kg |
| Kerb weight | 1'778 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 1VB752 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 64'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2024 |
| Fuel consumption | 8.6 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 194 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 62'450 |
| Price | CHF 32'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.