Magnifique camping-car , Panneaux solaire , television, navigation, store extérieur, roues hiver neuf sur jantes alu.
MC Autos, Melly Jean Philippe Sàrl
Route du Moulin 24
Granges / VS
Tel: 027 200 85 59
| Body style | Minivan |
| First registration date | 07.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 3'249 kg |
| Cubic capacity | 2'143 cc |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Renouvelable et valable dans tous les garages en suisse |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 28'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 125 kW / 170 PS |
| Doors | 3 |
| New price | CHF 140'000 |
| Price | CHF 69'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.