CH-Fahrzeug, aus 1. Hand, 4x4, NAVI, Sitzheizung, Keyless, Parksensoren v+h, Rückfahrkamera, TOP Zustand, frisch ab MFK
| Body style | Wagon |
| First registration date | 03.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'086 kg |
| Kerb weight | 1'706 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 189'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.9 |
| CO2 emissions | 129 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 35'190 |
| Price | CHF 10'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.