Aus 1. Hand, Rückfahrkamera, Parksensoren, Tempomat, Lenkradheizung, Sitzheizung, Klimaanlage, Bluetooth, DAB+, USB, Ab MFK.
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'805 kg |
| Kerb weight | 1'234 kg |
| Type approval number | 1OC811 |
| Chassis Number (VIN) | W0V7H9ED4K4105634 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | grey |
| Mileage | 58'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 03.2025 |
| Fuel consumption | 6 / 5 / 5 |
| CO2 emissions | 130 g/km |
| New price | CHF 27'700 |
| Price | CHF 9'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.