Neuwertiges Fahrzeug in Topzustand , Frisch ab MFK, Frisch ab Service, Head-Up Display, Lenkradheizung, Lederausstattung usw.
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'835 kg |
| Kerb weight | 1'441 kg |
| Trailer load braked | 840 kg |
| Type approval number | 1OD920 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 31'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.7 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 151 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 37'240 |
| Price | CHF 16'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.