Top Zustand, Allrad Antrieb, Navigation, Bluetooth, DAB Radio, Rückfahrkamera, Parkhilfe V+H, Keyless, Totwinkel Spurassistent, Teilleder Sitze, Sitzheizung, Sitz Memory, El. Heckklappe, Getönte Scheiben, Anhängerkupplung, Werksgarantie...
| Body style | Wagon |
| First registration date | 02.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'280 kg |
| Kerb weight | 1'882 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 62'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 147 kW / 200 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.1 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 156 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 28'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.