Allrad 4x4, Premium-Paket, Winter-Paket, Distronic, Anhängerkupplung 2.5t., Park-Paket mit 360Grad Kamera, MBUX mit Navi...
| Body style | Minivan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'731 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | WB28449 - N106354 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie MSI |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 25 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 100'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.