Mit AHK, Umgebungsansicht, Navi, Sitzheizung, LED-Matrix Scheinwerfer, u.v.m.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'300 kg |
| Kerb weight | 1'886 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 184D20110146 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 2021-09-08, 60 Monate oder 100000 km 60 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 60'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 147 kW / 200 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.7 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 175 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 62'790 |
| Price | CHF 31'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.