Anhängevorrichtung, adapt. Lane Assist, PCC, Frontscheibenheizung, ACC, uvm.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'220 kg |
| Kerb weight | 1'691 kg |
| Trailer load braked | 1'900 kg |
| Car-Nr. | 184D20109289 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate 48 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 33'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.5 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 193 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 54'350 |
| Price | CHF 35'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.