Mit Panorama-Glasdach, Sitz und Lenkradheizung, div. Assistenten, Rückfahrkamera
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | Wagon |
| First registration date | 01.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'740 kg |
| Kerb weight | 2'367 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | 184D20108288 |
| Warranty | 2024-01-02, 60 Monate oder 100000 km 60 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 220 kW / 299 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | d |
| Electric range | 520 km |
| Battery capacity | 77.0 kWh |
| New price | CHF 68'510 |
| Price | CHF 38'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.