Garantie 5 ans - kilométrage illimité - * Remise exceptionnelle de 17'050.- Immatriculation 1 jour *
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'200 kg |
| Kerb weight | 1'870 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Type approval number | 1HC570 |
| Car-Nr. | 1725987 TLP/ADC |
| Warranty | 60 Monate Garantie 5 ans KM illimités* |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 160 kW / 217 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | b |
| Electric range | 514 km |
| Battery capacity | 65.4 kWh |
| New price | CHF 56'550 |
| Price | CHF 39'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.