Digital Cockpit Pro, Anhängevorrichtung, Navigation Discover Media-Streaming Internet, Assist: Rückfahrkamera , Apple Car Play, IQ.LIGHT - LED-Matrix-Scheinwerfer, Leiste zwischen den Scheinwerfern beleuchtet, Distanzregelung ACC
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'720 kg |
| Kerb weight | 1'408 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km Werksgarantie |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 15'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 26'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.