Etoile automobile / Vincent MEIGE : 032 729 02 86 / LEASING 1,9 / DISPONIBLE A L'ESSAI / AUTRES COLORIES DISPONIBLE
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'020 kg |
| Kerb weight | 1'827 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 939943 |
| Cubic capacity | 2'488 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 104 kW / 141 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 46'535 |
| Price | CHF 41'450 |
Note: actual equipment may differ from that listed.