* Im Kundenauftrag. * Sommer und Winterräder * Nichtraucherfahrzeug * Frisch ab MFK.
Garage Elite AG Reutigen
Stockentalstrasse 22
Reutigen / BE
Tel: 033 657 15 72
Tel: 079 414 00 00
| Body style | Sedan |
| First registration date | 01.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'525 kg |
| Kerb weight | 1'107 kg |
| Chassis Number (VIN) | 502846 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | silver |
| Mileage | 50'300 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 60 kW / 82 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 03.2026 |
| Fuel consumption | 5.5 / 3.9 / 4.5 |
| CO2 emissions | 104 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 14'190 |
| Price | CHF 6'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.