Gepflegtes Fahrzeug, Klima, DAB+, Parksensoren, Autopark Hegnau AG, 044 946 36 36
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 10.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'541 kg |
| Kerb weight | 1'191 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 57'750 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 55 kW / 75 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.9 |
| CO2 emissions | 111 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 11'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.