+ Ablieferungspauschale Fr. 200.00
Auto-Center H.R. Flückiger AG
Langenthalstrasse 61
Aarwangen / BE
Tel: 062 516 81 07
| Body style | Sedan |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 700 kg |
| Kerb weight | 551 kg |
| Type approval number | 6CD611 |
| Car-Nr. | N-0000000114-655301 |
| Warranty | 24 Monate 2 Jahre Citroën Vollgarantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 6 kW / 8 PS |
| Doors | 2 |
| Battery capacity | 5.4 kWh |
| New price | CHF 9'300 |
| Price | CHF 9'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.