CH-Fahrzeug, Navi, LED-Scheinwerfer, adaptiver Tempomat, toter Winkelwarner, Sitzheizung, Parksensoren vorne und hinten, Rückfahrkamera, uvm.
| Body style | Wagon |
| First registration date | 07.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'925 kg |
| Kerb weight | 1'520 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 1070820 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 11'550 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 92 kW / 125 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 07.2023 |
| Energy efficiency | e |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 40'015 |
| Price | CHF 21'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.