CH-Fahrzeug, Garantie ab Inv: 3 Jahre / 100'000km, Anhängevorrichtung, Standheizung, adaptiver Tempomat,17 Zollaluräder, LED Light System, Navigation, elektrische Heckklappe, Sitzheizung, uvm.
| Body style | Minivan |
| First registration date | 06.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'815 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 1069224 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 24'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 176 kW / 239 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 8 / 6.6 / 7.1 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 187 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 110'215 |
| Price | CHF 74'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.