Liebhaberfahrzeug aus Privatsammlung , Topzustand , inkl. dazu passender Trailer mit Minicart im gleichen Design , motorisiert , ab MFK bei Verkauf
| Body style | convertible |
| First registration date | 04.1999 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 7 |
| Kerb weight | 1'360 kg |
| Trailer load braked | 450 kg |
| Cubic capacity | 3'518 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 42'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 147 kW / 200 PS |
| Doors | 2 |
| Last inspection (MFK) | 04.2026 |
| New price | CHF 100'000 |
| Price | CHF 49'850 |
Note: actual equipment may differ from that listed.