Top Zustand 4x4 ALLRAD Frisch ab MFK Frisch ab Service 8-fach bereift CH-Fahrzeug sehr gepflegt
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'050 kg |
| Kerb weight | 1'736 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1MV912 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 139'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.2 |
| CO2 emissions | 142 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 37'700 |
| Price | CHF 14'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.