A saisir, 1ère main, expertisé
L'Etoile Jurassienne Succursale de Groupe Leuba SA
Rue St-Maurice 2
Delémont / JU
Tel: 032 423 06 70
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'050 kg |
| Kerb weight | 2'565 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Car-Nr. | 114/7503749 |
| Cubic capacity | 2'999 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 75'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 320 kW / 435 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 160'000 |
| Price | CHF 74'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.