Vorführmodell, 600KM, 21 Zoll Räder, Night Paket, Sitz Lenkradheizung, Panoramadach, Distronic, Burmester Sound, Head up, 360 kamera, Key less Entry, el Heckklappe, Privacy Glas etc.
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2024 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'270 kg |
| Kerb weight | 1'935 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 28782/156 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 600 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 310 kW / 421 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 97'457 |
| Price | CHF 66'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.