gepflegtes Fahrzeug, frisch ab MFK, mit interessanten Optionen, normale Gebrauchspuren
| Body style | Minivan |
| First registration date | 02.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'970 kg |
| Chassis Number (VIN) | VF3YCCPFC12V387403 |
| Cubic capacity | 2'179 cc |
| Cylinders | 4 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Mileage | 33'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 121 kW / 165 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 04.2026 |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 85'000 |
| Price | CHF 59'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.