Véhicule suisse avec services gratuits 10 ans ou jusqu'à 150'000km
Espace Auto Chablais succursale de Groupe Leuba SA
Rue Centrale 2
Noville / VD
Tel: 021 967 22 00
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'950 kg |
| Kerb weight | 2'402 kg |
| Trailer load braked | 2'350 kg |
| Type approval number | 1VP326 |
| Car-Nr. | 110/1180007 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 150000 km Solde de la garantie d'usine jusqu'au 01.07.2029 ou jusqu'à 150'000km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 23'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 335 kW / 310 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 03.2026 |
| Fuel consumption | 1.5 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 36 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 63 km |
| Battery capacity | 18.8 kWh |
| New price | CHF 79'900 |
| Price | CHF 65'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.