sehr gepflegtes CH - Fahrzeug, neuste Version mit vielen Optionen, praktischer kleiner SUV, Modell 2025
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'780 kg |
| Kerb weight | 1'405 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1RH232 |
| Cubic capacity | 1'333 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 35'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 11.2024 |
| Fuel consumption | 6.2 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 141 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 28'250 |
| Price | CHF 17'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.