Ab Platz im Kunden Auftrag. Telefon Kunde: 079 481 24 53
Garage Elite AG Reutigen
Stockentalstrasse 22
Reutigen / BE
Tel: 033 657 15 72
Tel: 079 414 00 00
| Body style | Coupe |
| First registration date | 03.1995 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'790 kg |
| Kerb weight | 1'620 kg |
| Type approval number | 1C3584 |
| Chassis Number (VIN) | 102548 |
| Cubic capacity | 7'986 cc |
| Cylinders | 10 |
| Exterior colour | Red |
| Mileage | 56'700 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 268 kW / 364 PS |
| Doors | 2 |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 117'200 |
| Price | CHF 48'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.