PREIS HIT SPARSAMER STADT-FLITZER MIT COOLER AUSSTATTUNG ZUM SPAR PREIS NAVI, KLIMA, TEMPOMAT, KEYLESS, LED-SCHEINWERFER, USW.
RRG SUISSE SA - Glattpark Occasionscenter
Thurgauerstrasse 103
Glattpark (Opfikon) / ZH
Tel: 0848 998 998
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 12.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'605 kg |
| Kerb weight | 1'239 kg |
| Trailer load braked | 900 kg |
| Car-Nr. | 169170 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km Werksgarantie 48 Monate ab der 1.Inv. |
| Exterior colour | Orange |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 45'100 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 67 kW / 91 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 16'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.