Garantie ab 1. Inv: 5 Jahre / 100'000km, NAVI, Umgebungskamera, Head-up Display, adaptiver Tempomat, Spurhalte-und Spurwechselassistent, Sitzheizung, 19 Zoll Typhoonaluräder, Wärmepumpe, uvm.
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'260 kg |
| Kerb weight | 1'934 kg |
| Car-Nr. | 1067717 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km Auf Batterie 8 Jahre / 160'000km Garantie |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 17'100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 01.2023 |
| Electric range | 427 km |
| Battery capacity | 58.0 kWh |
| New price | CHF 45'710 |
| Price | CHF 25'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.