Leder Sportsitze, Anhängevorrichtung Schwenkbar, Panoramadach, Matrix-Beam, 360 Front Rückfahrkamerasystem, Sitzeinstellung el.-Memory, Alu 19, Navigation/Verkehrszeichenerkennung
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'980 kg |
| Kerb weight | 1'452 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Cubic capacity | 1'496 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Quality 1 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 55'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 42'800 |
| Price | CHF 24'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.