NOUVEAU CX-5 DISPONIBLE IMMEDIATEMENT AU ** GARAGE DE LA PLAINE ** avec un taux de leasing exceptionnel de 1.9
Garage de la Plaine succursale de Groupe Leuba SA
Rue de la Plaine 65
Yverdon / VD
Tel: 024 423 04 64
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'020 kg |
| Kerb weight | 1'827 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 104-939943 |
| Cubic capacity | 2'488 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 104 kW / 141 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 46'535 |
| Price | CHF 41'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.