Top Camper in sehr gutem Zustand – aus erster Hand!
MR Tom Schär
Obere Steingrubenstrasse, 6
4500 4500 Solothurn SO / SO
Tel: +41799425544
| Body style | Minivan |
| First registration date | 03.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 4'250 kg |
| Kerb weight | 3'400 kg |
| Chassis Number (VIN) | ZFA25000002J90263 |
| Cubic capacity | 2'287 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 49'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW |
| Doors | 3 |
| New price | CHF 126'000 |
| Price | CHF 64'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.