8 X ROUES COMPLETES HIVER ET ETE EN ALU SERVICE ET EXPERTISE FAIT DU JOUR 12 MOIS DE GARANTIE 4 PNEUS HIVER NEUFS 2 PNEUS ETE NEUFS
Garage Erard SA
Rue des Rangiers 22
Saignelégier / JU
Tel: 032 511 84 45
Tel: 079 337 45 31
| Body style | Sedan |
| First registration date | 09.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'590 kg |
| Kerb weight | 1'170 kg |
| Type approval number | 1dd406 |
| Chassis Number (VIN) | UU1DJF00671264246 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 55'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 09.2023 |
| Fuel consumption | 6 |
| CO2 emissions | 138 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 15'590 |
Note: actual equipment may differ from that listed.