Schweizer Auslieferung aus 1. Hand Bei uns ausgeliefert und stets gewartet. Santorini Black mit Black Pack und Semi-Anilin Leder in Ivory beige
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'160 kg |
| Kerb weight | 2'791 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 1LC920 |
| Cubic capacity | 4'999 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 12 Monate Quality1 AGVS |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | white |
| Mileage | 118'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 386 kW / 525 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 18 / 9.9 / 15.1 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 341 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 186'875 |
| Price | CHF 58'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.