Navigation, Anhängerkupplung 2500kg, sofort lieferbar. Luftfederung Airmatic, elektrische Hubdach, Allrad 4x4
| Body style | Minivan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'815 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | WB28443 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km MSI+ Garantie. Anschliessend Gratisservice bis 10 Jahre oder 100000km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 25 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 176 kW / 239 PS |
| Doors | 4 |
| Energy efficiency | g |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 126'915 |
| Price | CHF 112'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.