Binelli Automobile AG Filiale Adliswil
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | Van |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'420 kg |
| Kerb weight | 1'920 kg |
| Car-Nr. | 5833354 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 240 kW / 326 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2.7 |
| CO2 emissions | 60 g/km |
| Electric range | 87 km |
| Battery capacity | 14.2 kWh |
| New price | CHF 70'430 |
| Price | CHF 56'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.