Inkl. Winterkomplettrad
| Body style | Sedan |
| First registration date | 02.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 1'905 kg |
| Kerb weight | 1'514 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Type approval number | 1FL508 |
| Car-Nr. | 0702353/22/ Key: 133 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 84 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | black |
| Mileage | 87'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 92 kW / 125 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.3 / 4.9 / 6.8 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 154 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 17'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.