Garage Decarshome Sàrl
Zone Industrielle de la Planchettaz 1
Corcelles-prés-Payerne / FR
Tel: 078 623 53 43
| Body style | Wagon |
| First registration date | 06.2011 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'335 kg |
| Kerb weight | 1'735 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Type approval number | 1ME377 |
| Cubic capacity | 1'796 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 183'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.1 / 5.7 / 7 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 163 g/km |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 70'115 |
| Price | CHF 3'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.