8 ROUES COMPLETES ALU ETE ET HIVER SERVICE ET EXPERTISE FAIT DU JOUR 12 DE GARANTIE CAR GARANTIE
Garage Erard SA
Rue des Rangiers 22
Saignelégier / JU
Tel: 032 511 84 45
Tel: 079 337 45 31
| Body style | Sedan |
| First registration date | 02.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'646 kg |
| Kerb weight | 1'286 kg |
| Type approval number | 1rd846 |
| Chassis Number (VIN) | VF1RJA00067952523 |
| Cubic capacity | 1'333 cc |
| Cylinders | 4 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 90'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 02.2022 |
| Fuel consumption | 5 |
| CO2 emissions | 120 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 25'000 |
| Price | CHF 15'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.