Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Sedan |
| First registration date | 04.2026 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'685 kg |
| Kerb weight | 2'265 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | 1726120 |
| Warranty | 60 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 239 kW / 325 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | b |
| Electric range | 495 km |
| Battery capacity | 84.0 kWh |
| New price | CHF 67'400 |
| Price | CHF 58'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.