3J / 100000 Km Garantie, 360 Kamera, PDC, AppleCarplay, 18 Leasing
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'870 kg |
| Kerb weight | 2'150 kg |
| Cubic capacity | 1'999 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 9.3 |
| New price | CHF 33'989 |
| Price | CHF 33'989 |
Note: actual equipment may differ from that listed.