Rückfahrkamera, Head-Up Display, Park Assist, Lane Assist, Traevel Assist, uvm.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | Sedan |
| First registration date | 11.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'040 kg |
| Kerb weight | 1'713 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 126D10420731 |
| Cubic capacity | 1'395 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 2022-11-30, 48 Monate oder 100000 km 48 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 48'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 180 kW / 245 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.6 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 37 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 61 km |
| Battery capacity | 13.0 kWh |
| New price | CHF 60'400 |
| Price | CHF 30'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.