Veicolo dotato di rampa elettroidraulica per palette e retrocamera !!!
Autoquality Sagl
Via Cantonale 57
Mezzovico / TI
Tel: 079 221 56 31
Tel: 076 315 36 46
| Body style | Minibus |
| First registration date | 03.2015 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'920 kg |
| Kerb weight | 2'170 kg |
| Type approval number | 3RC350 |
| Chassis Number (VIN) | 11252593562 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 MESI |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Mileage | 10'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 04.2026 |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 33'912 |
| Price | CHF 23'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.