BYmyCAR Occasions toutes marques Genève
Rue des Voituriers 2
Meyrin 1 / GE
Tel: 022 355 01 27
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'150 kg |
| Kerb weight | 1'615 kg |
| Trailer load braked | 1'579 kg |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate NSA 12 mois |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 54'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 221 kW / 300 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.9 / 6.5 / 7.4 |
| CO2 emissions | 168 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 29'520 |
Note: actual equipment may differ from that listed.