BMW Individual Storm Bay
Binelli Automobile AG Filiale Adliswil
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'220 kg |
| Kerb weight | 1'730 kg |
| Car-Nr. | 5833364 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 160 kW / 218 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| CO2 emissions | 144 g/km |
| New price | CHF 80'300 |
| Price | CHF 69'100 |
Note: actual equipment may differ from that listed.