Prix neuf 100'915 CHF / Garantie 3 ans ou 100000kms / Services gratuits
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | Wagon |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'695 kg |
| Kerb weight | 2'235 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 7600918 TC |
| Cubic capacity | 1'993 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Service gratuit 10 ans ou 100'000 kms / Garantie 3 ans ou 100'000 kms |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 22'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 230 kW / 313 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| Electric range | 106 km |
| New price | CHF 100'915 |
| Price | CHF 53'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.