GARANTIE 12 MOIS, PARFAIT ETAT, PREMIERE MAIN, EXPERTISEE DU JOUR.
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'880 kg |
| Kerb weight | 1'528 kg |
| Trailer load braked | 1'450 kg |
| Type approval number | 1FD102 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 85'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.3 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 165 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 29'340 |
| Price | CHF 14'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.