GARANTIE 12 MOIS, PARFAIT ETAT, PREMIERE MAIN, EXPERTISEE DU JOUR.
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 10.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'425 kg |
| Kerb weight | 1'190 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Cubic capacity | 1'368 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 121 kW / 165 PS |
| Doors | 3 |
| Last inspection (MFK) | 03.2026 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 35'690 |
| Price | CHF 26'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.