Autocenter Bülach-Süd AG (VW), Vorort-Garage AG (Renault, Dacia, Nissan)
Länggenstrasse 36
Bachenbülach / ZH
Tel: 044 851 80 00
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'920 kg |
| Kerb weight | 1'544 kg |
| Trailer load braked | 500 kg |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | b |
| Electric range | 410 km |
| Battery capacity | 52.0 kWh |
| New price | CHF 34'450 |
| Price | CHF 32'100 |
Note: actual equipment may differ from that listed.