Top gepflegtes CH-Fahrzeug ab MFK + Service. Panorama-Glasdach etc.
| Body style | Wagon |
| First registration date | 04.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 1'980 kg |
| Kerb weight | 1'480 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Car-Nr. | 19048 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 86'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 6 |
| Fuel consumption | 4.5 |
| CO2 emissions | 119 g/km |
| Price | CHF 18'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.