Gepflegtes CH-Fahrzeug, frisch ab Service, ab MFK 01.2025, Autopark Hegnau AG, 044 946 36 36
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2015 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'710 kg |
| Kerb weight | 1'307 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Type approval number | 1NA843 |
| Cubic capacity | 1'197 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 91'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.1 / 4.9 / 5.6 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 129 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 8'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.